Tayyar ve Özlem Öz çiftinin şirketine atanan kayyumla ilgili şok iddia! Geride bu notu bırakmış

Dilan Polat ve Engin Polat soruşturmasının ardından gözlerin çevrildiği doktor Tayyar Öz ve eşi fenomen Özlem Öz’ün haklarında başlatılan 5 soruşturma kapsamında şirketlerine atanan kayyum Bünyamin Ergün’ün yaşamına son verdiği ileri sürüldü.

Show TV’nin haberine göre Ergün’ün, İstanbul Başakşehir’deki evinde “Çok fazla kötülük var, kimsenin kabahati yok. Ne yaptıysam kendime yaptım” notunu bırakarak yaşamına son verdiği iddia edildi.

ÖZ ÇİFTİ HAKKINDA 28 KASIM’DA SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI

Dilan ve Engin Polat çiftinin kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarından tutuklandıktan sonra mercek altına alınan sosyal medya fenomenleri Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz hakkında da 28 Kasım 2023’te soruşturma başlatılmıştı.

LÜKS YAŞAMLARI DİKKAT ÇEKTİ

Öz çifti de, Dilan-Engin Polat çifti gibi gibi lüks hayatlarıyla dikkat çekiyordu. Çiftin sosyal medya paylaşımlarında altınlarla, birbirlerine aldıkları pahalı hediyelerle çektikleri videolar yer alıyordu.

Polat çiftine yönelik soruşturma başlatılınca benzer paylaşımlar yapan tüm fenomenler gibi Öz çifti de dikkat çeken paylaşımlarını silmiş, hatta mütevazı paylaşımlar yapmaya başlamıştı.

Polat çifti tutuklanınca Öz çiftinin çocuklarına mütevazı bir evde şatafattan uzak bir doğum günü partisi düzenledikleri görüntüler de sosyal medyada dalga konusu olmuştu.

MAL VARLIKLARINA EL KONULMUŞ, ŞİRKETLERİNE KAYYUM ATANMIŞTI

Çift hakkında 5 ayrı suçtan başlatılan soruşturma kapsamında mal varlıklarına el konulmuş, şirketlerine de kayyum atanmıştı. Şirketlerden birinin kayyumu ise Bünyamin Ergün’dü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x